ללושקה
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
מדוע חשוב לבחור בבגדי ריקוד איכותיים ומותאמים לגוף?

מדוע חשוב לבחור בבגדי ריקוד איכותיים ומותאמים לגוף?

חזרה
מדוע חשוב לבחור בבגדי ריקוד איכותיים ומותאמים לגוף?

אנחנו בללושקה יודעים שהבגד שתלבשי ישפיע על צעדי הריקוד שלך ועל ההרגשה הפנימית. לכן אנו דואגים לייצר בגדי ריקוד איכותיים ומותאמים לגוף הנשי.

לא משנה מהו סגנון הריקוד שבחרת ללמוד, והאם מדובר במחול או באירובי, יש חשיבות רבה לבגדי הריקוד שתבחרי ויש לכך מספר סיבות.

סיבות לבחירת בגדי ריקוד איכותיים ומותאמים לגוף

כמעט ללא יוצא מן הכלל בגדי ריקוד הם בגדים צמודים. כאשר את רוקדת עם בגד צמוד, את צריכה להרגיש נוח עם הגוף שלך ולכן כדאי לבחור בבגדי ריקוד מותאמים לגוף הכוללים מחטב. עם זאת, צריך לשים לב שהמחטב אינו לוחץ מדי על העור או מפריע לנשום בצורה תקינה, כי ריקוד הוא פעילות גופנית לכל דבר ובמהלכו צריך לשמור על זרימת דם תקינה ונוחות.

כאשר נוח לך עם בגד הריקוד שלגופך ואת חשה שהוא מחמיא לך, רואים את זה גם בתנועות שלך. בגד ריקוד מותאם לגוף משווה לתנועות רכות וחינניות, ואפשר לראות זאת בכל פסיעה ופסיעה.

מלבד תחושת הנוחות חשוב שהבגד יהיה גם איכותי. בין אם מדובר בחוג המתקיים פעם בשבוע או ריקוד מקצועי בו את מתאמנת מדי יום, הבגד צריך להיות עשוי מבדים איכותיים, ששורדים כביסות מרובות, ללא דהייה של הצבע או קילוף של ההדפס במידה וקיים כזה.

היכן תוכלי למצוא בגדי ריקוד כאלו? בחנות המכירה את עולם המחול ויש לה ניסיון רב בייצור בגדי ריקוד מתאימים לכל סגנונות הריקוד.

ללושקה – מובילים בייצור בגדי ריקוד

לא משנה אם את רוקדת בלט, היפ הופ, ריקודי בטן, פלמנקו או זומבה, כשאת מחפשת בגד ריקוד שיתאים לגופך, ישמש אותך בנוחות ויהיה עמיד גם בשימוש מוגבר, את מחפשת את בגדי הריקוד של ללושקה. ללושקה היא חנות הנמצאת בקניון מלחה בירושלים, המציעה פתרונות מתקדמים לתחום המחול והאירובי.

אצלנו תוכלי לרכוש בגדי ריקוד לכל גיל, החל מגילאים צעירים ועד לנשים בוגרות. בכל בגד שלנו הושקעה חשיבה רבה בתכנון הגזרה ובחירת הבדים, ותהליך הייצור נעשה בקפדנות וברמת דיוק גבוהה.

בגדי הריקוד של ללושקה – לרקוד עם חיוך על הפנים

כשאת רוקדת, הדופק עולה, הדם זורם והשרירים עוברים תהליך כיווץ והרפיה בהתאם לתנועות הריקוד. מדובר בפעילות גופנית לכל דבר, המאמצת את הגוף. לכן, את צריכה שבגדי הריקוד שלך יהיו עשויים מבדים נושמים, כדי שלא תחושי רטיבות לא נעימה כתוצאה מהפרשת זיעה, ובעיקר את צריכה להרגיש נוח עם הבגד שבחרת. בנוסף, חלק בלתי נפרד מכל ריקוד הוא להרשים את הצופים, ולשם כך יש לשלב בין תנועות מלאות חן לבגדי ריקוד מעוצבים המושכים את העין.

כשתרקדי עם הבגד שלנו, תרגישי יפה וקלילה, ובעיקר לא תפסיקי לחייך.

אנו מזמינים אתכם להיכנס לקטלוג המקוון שלנו, בו תוכלו לצפות בכל הדגמים של בגדי הריקוד ולהתרשם מהרמה הגבוהה והאיכות.