השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-7934270
בגדי ריקוד לילדות

בגדי ריקוד לילדות

בגדי ריקוד לילדות במגוון סוגים, צבעים ודגמים בללושקה חנות לבגדי ריקוד! ישנם היום הרבה חוגי ריקוד בסגנונות שונים והחלום של כל ילדה הוא לרקוד עם בגדי ריקוד חדשים, אם בהופעת סוף השנה ואם בחוגים עצמם. הילדות נותנות תשומת לב מיוחדת למראה של בגדי הריקוד, הן אוהבות להתלבש בקפידה לשיעור ושלוחות את הוריהן לרכוש להן את הציוד הטוב ביותר עבור הריקוד כמו נעליים מיוחדות המתאימות לאופי הריקוד וכן, בגדי ריקוד ממיטב היצרנים. 

 • בגד גוף שרוול קצר בשילוב חצאית רודן 1
  בגד גוף שרוול קצר בשילוב חצאית רודן
  69
 • בגד גוף לילדות משולב חצאית שיפון 1
  בגד גוף לילדות משולב חצאית שיפון
  89
 • בגד גוף לילדות שרוול קצר וחצאית 1
  בגד גוף לילדות שרוול קצר וחצאית
  69
 • בגד גוף כתפיות דקות עם חצאית מחוברת 1
  בגד גוף כתפיות דקות עם חצאית מחוברת
  89
 • בגד גוף אולינדה איקס בגב 1
  בגד גוף אולינדה איקס בגב
  129
 • בגד גוף לילדות בלוך עם חצאית 1
  בגד גוף לילדות בלוך עם חצאית
  129
 • בגד גוף אולינדה תחרה בגב 1
  בגד גוף אולינדה תחרה בגב
  129
 • בגד גוף אולינדה שרוול ארוך 1
  בגד גוף אולינדה שרוול ארוך
  129
 • בגד גוף אולינדה כיווץ בגב 1
  בגד גוף אולינדה כיווץ בגב
  129
 • בגד גוף כתפיה רחבה אולינדה 1
  בגד גוף כתפיה רחבה אולינדה
  65
 • בגד גוף אולינדה למגזר הדתי 1
  בגד גוף אולינדה למגזר הדתי
  89
 • בגד גוף אלינדקס אמנותי כסוף 1
  בגד גוף אלינדקס אמנותי כסוף
  169
 • בגד גוף אולינדה גולף שחור 1
  בגד גוף אולינדה גולף שחור
  129

בגדי הריקוד אינם יקרים וניתן לבדוק בכמה חנויות המוכרות את בגדי הריקוד, אם לילדות או אם למבוגרים. בדרך כלל, כאשר מדובר על בגדי ריקוד לילדות, מדובר לרוב על בגד גוף וגרביון אטום אן זה שיעור של בלט קלאסי, או בגד גוף מקצועי לריקוד, בשילוב של טייץ. חשוב כי הבגד יהיה נוח כך שהרקדניות הצעירות, תוכלנה לנוע בחופשיות. בגדי הגוף נמתחים על גוף הילדות וניתן לרכוש אותם בגוונים שונים ומגוונים. ניתן לראות בחורף גם חותלות המחממות את רגלי הרקדניות הצעירות, חותלות אלה הן חיוניות לחימום השרירים כך שהריקוד יהיה קל יותר לביצוע וכן, הטכניקות השונות.

השפעת בגדי ריקוד לילדות

רוב ההורים יעידו, כי כאשר הם רכשו בגדי ריקוד עבור ילדות, המאמץ וההשקעה היו שווים, הן מתמסרות יותר לריקוד, נהנות כאשר נוח להן לרקוד עם בגדי ריקוד מקצועיים שנרכשו ממיטב החנויות המוכרות כמו את בגדי הריקוד לילדות. ניתן להתאים את בגדי הריקוד לגרבוני טייץ שבאים יחד עם כף הרגל, בלי כף הרגל וכן, גרביון משולב. ישנם בגדי ריקוד עם מחשוף קדמי, או מחשוף אחורי עמוק. בהרבה סגנונות של ריקוד, יש ללבוש בגדי גוף, על מנת שהילדות יחושו בנוח, היות ומדובר בבגד העשוי מבד לייקרה שמתח.  יש סגנונות של בגדי ריקד לילדות המתאימים לשכבות גיל שונות ולכן, יש לומר למוכרת בחנות באיזה גיל מדובר. אם הילדה רוקדת בלט, דאגו כי יהיו לה בגדי בלט שיתאימו במדויק לשיעור הבלט שלה.

האם כדאי לרכוש בגדי ריקוד לילדות באמצעות המורה לריקוד?

בדרך כלל, מדובר על קנייה מרוכזת של בגדים ריקוד לילדות, המורות יודעת היטב מהיכן להזמין, מה המידות ומה הצרכים של בגדי הריקוד על פי סגנונות הריקוד השונים.  ישנן חנויות רבות בארץ שמוכרות ציוד לריקוד אם בגדי ריקוד או נעליים ואביזרים נלווים כגון חותלות, מוצרים לאיסוף השיער, תיקים מיוחדים לשמירה על נעלי הריקוד ועוד. אחת מהחנויות המובילות בתחום זה הינה חנות לבגדי הריקוד ללושקה שנמצאת בקניון מלחה בירושלים. החנות קיימת כבר משנת 1995 מוכרת את כל האביזרים וגם בגדי ריקוד לילדות ונערות איכותיים ביותר. החנות של ללושקה המשווקת בגדי ריקוד גם לילדות וגם למבוגרים, עובדת עם רוב בתי הספר לריקוד בירושלים ומחוצה לה, ומתמחה ברכישה מרוכזת של מורות לריקוד שתמיד חוזרות מדי שנה ומזמינות בגדי ריקוד ואביזרי ריקוד לתלמידות החדשות שנוספות לחוגים מדי שנה.