ללושקה
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
איפור לרקדניות לפני הופעה

איפור לרקדניות לפני הופעה

חזרה
איפור לרקדניות לפני הופעה

רקדניות לפני הופעה חייבות להיראות במיטבן, ומשום כך, הן משקיעות רבות במראה החיצוני שלהן. אחת מהמשימות העומדות בפניהן במצבים אלו היא להתאפר באופן אשר יקנה לפניהן מראה נאה, שונה ומושך עין. האתגר הגדול באיפור לפני הופעה הוא לבצע איפור אשר יחזיק מעמד לאורך כל ההופעה. כידוע ריקוד נעשה במאמץ גופני רב אשר גורר עימו הזעה, ואיפור שאינו מתאים יכול להיטשטש, להימרח, להיעלם וכדומה. מאפרת המתמחה באיפור רקדניות ואנשים אשר מופיעים ונעים באינטנסיביות מול קהל, תבצע את עבודתה תוך כדי התחשבות בכל הגורמים הללו, וכמובן, באלמנטים נוספים דוגמת: פני הרקדנית, ובכלל זה, מבנה העיניים והשפתיים, המרקם של העור ועוד.

מטרות איפור הפנים

ככלל האיפור נועד לשפר את מראה הפנים, להסתיר פגמים בעור ובאיברים שונים ולהבליט אחרים. מטרה אחרת שלו, אשר במקרה זה תואמת גם רצון רקדניות רבות, היא לשוות לפנים מראה שונה ודרמטי, מושך ומעניין יותר מאשר בשגרה. כך או כך, נדרשים חומרים וכלים שונים שחלקם הינם בגדר חובה כמו: מייק אפ, קונסילר, מסקרה וכדומה ואחרים שלא תמיד ייעשה בהם שימוש במקרים כאלו והם: עפרון גבות, מברשת לצלליות ארוכות ועוד. הדבר תלוי בסוג האיפור שרוצה כל רקדנית לעשות ובמצב פניה והאברים השונים בהם. איפור מקיף וכולל יעשה שימוש במרבית החומרים והכלים הנדרשים והתוצאה תהיה דרמטית ונאה.

תהליך איפור הפנים

תהליך האיפור מתחיל בשלב הכנת הפנים לאיפור עצמו. ראשית יש לבצע ניקוי הפנים עם חלב פנים גם אם אין עליהם איפור. לאחר מכן, יש לכסות את כל הפנים עם מייק אפ בעזרת ספוגיות. יש למרוח קונסילר מתחת לעיניים כדי לכסות סימני עייפות או כתמים למיניהם, אם קיימים. יש למרוח פודרה כדי ליצור מראה אחיד. לאחר שלב זה הפנים נראות אחידות ועתה מתחיל שלב הפיסול. תחילה מטפלים בגבות עם עיפרון גבות. כאן יש אפשרות להדגיש אותן או לצייר גבות דלילות יותר  וכדומה. השלב הבא הוא תיחום ועיצוב העין. יש למרוח צלליות בהירות על העפעף התחתון, מתחת לעצם הגבה ובזווית פנימית של העין. ניתן להוסיף צלליות זהובות או כסופות כדי לשוות לעין מראה מעניין יותר, וכן, צלליות כהות המוסיפות אפקטים נוספים. בשלב הבא מציירים עם עיפרון עיניים קו קרוב לקו הריסים. ניתן למתוח אותו מעט כלפי מעלה כדי ליצור מראה דרמטי יותר.

בשלב הבא מטפלים בריסים העליונות והתחתונות ומורחים עליהם מסקרה. ניתן בנוסף להדביק ריסים מלאכותיות ולאחר הדבקתן לעבור עם איילינר על פס ההדבקה. לאחר סיום הטיפול בעיניים עוברים לשפתיים וכאן ניתן למרוח אודם במגוון צבעים, לתחום את השפתיים בעפרון שפתיים ולסיים עם מריחת גלוס. יש למרוח סומק בגווני אדמה על תפוחי הלחיים, עצמות הלחיים, למעלה והצידה אל קווי השיער. מומלץ להתאפר אצל מאפרת מקצועית בעלת מוניטין בתחום.