השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-7934270
נעלי ריקודי עם

נעלי ריקודי עם

סגנונות ריקוד חדשים נכנסים לאופנה, סגנונות אחרים קצת מתפוגגים להם עם השנים, אבל ריקודי עם עדיין איתנו, חזקים ואהובים כתמיד. אם אתם שומרים אמונים לסגנון, למה שלא תגיעו להרקדה הבאה עם הנעליים האולטימטיביות – נעלי ריקודי עם?

אחת לכמה זמן, אנחנו נחשפים לסגנון ריקוד אחר, מנקודה מרוחקת אחרת מרחבי הגלובוס. ריקודי עם, לעומת זאת, מראים שממש לא צריך לחפש רחוק כדי למצוא סגנון ריקוד כיפי ואהוב. יש לנו אחד כזה שהוא לגמרי משלנו, וחובבים המושבעים שלו מגיעים מכל הגילאים והמינים.

לא לחינם ישנן הרקדות של ריקודי עם שמושכות אליהן קהל של מאות. ישראלים מחוברים לריקודי עם, וזה לא צפוי להשתנות. מוזיקה של ארץ ישראל היפה, אווירה בטעם של פעם (במובן הכי חיובי של המילה) וחיבור שורשי ועמוק לישראליות.
 • נעלי דאנסניקרס בלוך 1
  נעלי דאנסניקרס בלוך
  249
 • נעלי דאנסניקרס רודן - 1
  נעלי דאנסניקרס רודן
  199
 • סנדל יווני 1
  סנדל יווני
  149

מה הם נעלי ריקודי עם?

נכון, אם תגיעו להרקדה תוכלו למצוא אנשים בנעליים "רגילות", נעלי ספורט סטנדרטיות, אבל אלו שמביני עניין כבר הספיקו להצטייד בנעלי ריקודי עם שיש להן מאפיינים שונים מעט מהסטנדרט. באמצעה של הסוליה, בין העקב ובין כריות כפות הרגליים, ישנו מעין "חור", מעין חלק חסר. אותו חלק חסר הוא ממש לא טעות. הוא מאפשר לכף הרגל שמירה על טווחי תנועה ומעניק לה את התמיכה הנכונה, כזו שתחזיק אותה שעות בריקודי מעגלים אנרגטיים.

הנעליים, שאינן שונות בהרבה מנעלי ג'אז, הן בעלות מאפיינים ייחודיים, שכמובן הם תולדה של שנים של ניסוי וטעייה. כאמור, אין מדובר ביד המקרה ואין מדובר בטעות. במשך עשורים בהם סגנון הריקוד התפתח, רקדנים בחנו מה עובד בשבילם, מהן התלונות השכיחות אחרי שעות על הרגליים, והתוצאה – לפניכם.

אז מה הציפיות מנעלי ריקודי עם? כמו כל נעל, היא צריכה להיות עמידה. לא כזאת שתתפרק אחרי נעילה אחת או שתיים, אלא תחזיק מעמד גם למי שמתכוון לעמוד ולזוז בתוכה במשך שעות. חומרי הגלם צריכים להיות כאלו שנבחרו בקפידה, היצרנית צריכה להיות מוכרת ובעלת מוניטין, וכמובן, ולא פחות חשוב מכך – הנעל צריכה להיות מומלצת על ידי אוטוריטות בתחום. אתם צריכים לדעת שבמשך שעות של ריקודים, הרקדה אחר הרקדה, כפות הרגליים שלכם בידיים טובות.

אתם לא מתפשרים על נעלי ריקודי עם? גם אנחנו לא

בין סגנונות הריקוד הרבים והטובים שללושקה מעניקה להם מענה, מצוי גם ריקודי עם. הדבר לגמרי מוצדק ונובע מתוך ביקוש מהשטח. אנשים אוהבים ריקודי עם, ולא רק בני גילאים מסוימים.

 מסיבה זו ממש, אצלנו תוכלו למצוא את הנעליים האולטימטיביות בעבורכם, כאלו שיתחשק לכם רק לרקוד ולרקוד בהן. בללושקה תמצאו מגוון עשיר של ציוד לכל סוגי הריקוד הפופולריים, בלוקיישן זמין ונוח להפליא, קניון מלחה בירושלים. לא משנה מה השאלה או מה הצורך, אנחנו נשמח לעזור ולהתאים לכם את הנעל המושלמת.