השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-7934270
בגדי מחול

בגדי מחול

בגדי מחול למגוון סוגי הריקוד בחנות ללושקה המתמחה במגוון פתרונות לסוגי המחול! ישנן הרבה נשים שמעוניינות להיכנס לחוג ריקוד מסוים, כך שגם הן ייהנו וגם יהיה להן שריפת קלוריות ושמירה על הבריאות והכושר הגופני. יש הרבה שרוקדות היפ הופ, אירובי ועוד, מה שמשותף לכל אלה הוא רכישת בגדי המחול,

 • בגד גוף דגם מיטל רודן לבן 1
  בגד גוף דגם מיטל רודן לבן
  69
 • בגד גוף גולף פרודנס שחור 1
  בגד גוף גולף פרודנס שחור
  119
 • בגד גוף גב משושה אולינדה 1
  בגד גוף גב משושה אולינדה
  129
 • בגד גוף אולינדה איקס בגב 1
  בגד גוף אולינדה איקס בגב
  129
 • בגד גוף אולינדה תחרה בגב 1
  בגד גוף אולינדה תחרה בגב
  129
 • בגד גוף אולינדה שרוול ארוך 1
  בגד גוף אולינדה שרוול ארוך
  129
 • בגד גוף אולינדה כיווץ בגב 1
  בגד גוף אולינדה כיווץ בגב
  129
 • בגד גוף כתפיה רחבה אולינדה 1
  בגד גוף כתפיה רחבה אולינדה
  65
 • בגד גוף אולינדה למגזר הדתי 1
  בגד גוף אולינדה למגזר הדתי
  89
 • בגד גוף אלינדקס אמנותי כסוף 1
  בגד גוף אלינדקס אמנותי כסוף
  169
 • בגד גוף אולינדה גולף שחור 1
  בגד גוף אולינדה גולף שחור
  129

 יש להצטייד בציוד הנדרש כגון, נעליים מתאימות, בגדים שיש להזמין על מנת שהנשים תוכלנה לרקוד בו ושיתאימו את הביגוד לשאר החברות הנמצאות בחוגים השונים. בהרבה חוגים שונים של מחול, ישנה מכירה של בגדי המחול השונים באמצעות המורות עצמן שמזמינות לכל אחת על פי מידתה והעדפותיה, שיתאימו לכל רקדנית באופן אישי. יש בגדי של מחול לריקודי עם, יש בגדי מחול לזומבה ועוד. אצל הרבה נשים, החוד למחול הינו הכנה וטקס והן מקפידות על בחירת בגדי המחול כך שיהיו איכותיים ויפים ויקנו להן הרגשה של נוחות, מה שחשוב הרבה יותר מהחזות של בגדי המחול.

בגדי מחול למגוון סוגי הריקודים

לכל מחול יש את סגנונות הלבוש המקצועי שלו, ריקודי בטן למשל יאופיינו בשמלות סקסיות שמבליטות את הבטן וגורמו להתפרצות של הנשיות בקרב רוב הנשים, יש כאלה שמייבאות את הביגוד ממצרים ויש כאלה שמחפשות ביד 2, היות ובגדי ריקוד לריקודי בטן, לא ניתן למצוא בחנויות המוכרות בגדי מחול במיוחד, כאשר מדובר בריקוד שהוא הופעת סוף שנה בתחום זה. רוב הריקודים, כמו היפ הופ, מודרני, בלט קלאסי, פלמנקו, זומבה, אירובי  ועוד, ניתן למצוא בהרבה חנויות בארץ שמוכרות את בגדי המחול במגוון של סגנונות וכן, נעלי ריקוד. ברוב החוגים, תתבקשו ללבוש בגדי גוף, תוכלו לרכוש אותן בחנויות של בגדי המחול השונות בארץ, אם אתן נוטות להזיע מהר כדאי לרכוש בגדי גוף העשויים מכותנה, כך שיהיה גם לכן נוח ותזיעו פחות , במיוחד כאשר מדובר על אימונים מאומצים כמו אירובי והיפ הופ.

אילו בגדי מחול ניתן למצוא בחנות ללושקה?

ניתן למצוא, חצאיות שונות אם זה לבלט, לריקודי עם, ריקודים סלוניים, פלמנקו ועוד גם אביזרים נלווים כמו גרביונים מיוחדים לריקוד עם עקב, בגדי ספורט לאימונים שונים, חולצות מיוחדות ומכנסיים לאימוני קפוארה ועוד. בחוגים ובבתי הספר לריקוד,  תוכלו לקבל המלצות מהמורים והמורות לריקוד, או שתוכלו לבצע קנייה מרוכזת של בגדי מחול, מה שיוזיל את סכום הרכישה, כך תוכלו לרכוש באותה ההזדמנות גם נעלי ריקוד.

אחת מהחנויות הידועות של בגדי ריקוד הטובים ביותר ושל כל האביזרים הנלווים כגון: נעלי ריקוד לסגנונות שונים, צעיפים לריקוד, בגדי גוף, חצאיות טוטו, פלמנקו, מכנסי אימון ועוד היא החנות של ללושקה הממוקמת בקניון מלחה הידוע בירושלים. הרבה בתי ספר למחול בירושלים וסביבתה, מזמינים מחנות ללושקה את בגדי המחול ונעלי המחול, היות והחנות הינה מוכרת את כל הציוד המקצועי הדרוש לריקוד. תוכלו לשאול ולקבל המלצות חמות מהמורים או שאר משתתפי החוג, אך לבטח המורים שלכם מזמינים משם ציוד מרוכז לכל משתתפי החוג, ישנם קטלוגים להרבה מורים בבתי הספר לריקוד שמשם תוכלו לבחור את הבגד, הצבע או נעליים לריקוד.