השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-7934270
נעלי בלט

נעלי בלט

הרבה חברות מייצרות נעלי בלט לרקדניות ולרקדנים, אבל אף אחד לא עושה את זה טוב כמו ללושקה. אם אתם עומדים לקראת רכישת נעליים לחוג בלט, כדאי שתכירו: אז איך קונים נעליים המיועדות לריקודי בלט ועושים את כל הבחירות הנכונות בדרך? בעבור רבים מאיתנו, זוהי הפעם הראשונה בה הם נדרשים לקניית נעלי הבלט, ועמה הבלבול רב.

 • נעלי בלט מפוצלות מבד רודן 1
  נעלי בלט מפוצלות מבד רודן
  69
 • נעלי בלט מפוצלות מבד בלוך 1
  נעלי בלט מפוצלות מבד בלוך
  89
 • נעלי בלט מפוצלות רודן - 1
  נעלי בלט מפוצלות רודן
  79
 • נעלי פוינט בלוך 1
  נעלי פוינט בלוך
  199
 • נעלי בלט שפרינג רודן- 1
  נעלי בלט שפרינג רודן
  79
 • נעלי בלט שפרינג פרודנסה - 1
  נעלי בלט שפרינג פרודנס
  79
 • נעלי בלט מפוצל 253 בלוך - 1
  נעלי בלט מפוצל 253 בלוך
  99
 • נעלי אופי רד - 1
  נעלי אופי RAD
  95

דבר ראשון, הרגע בו עוברים מגרביים או מכפות רגליים יחפות לנעליים מיוחדות שנוצרו במיוחד לצורך ריקודי בלט, היא עליית מדרגה מבורכת ומשמחת. סימן שהרקדנית (או הרקדן, חשוב שתדעו שיש גם בנים וגברים בעולם הבלט, והתדמית הנשית שלו לא בהכרח מעוגנת במציאות). עכשיו, אחרי שההתלהבות הראשונית עוברת, הגיע הזמן לחשוב פרקטית. איך עושים את זה? איך קולעים בול עם נעליים לבלט שהן גם מקצועיות, גם אסתטיות וגם מתאימות למי שנועל או נועלת אותן?

הכל מתחיל מנעלי בלט

נעל בלט היא הרבה מעבר לעוד נעל שיש בארון. היא צריכה להיות הכי מוצלחת שיש, כזו שתעצים את הרקדנית ותשפר את היכולות שלה. לא משנה אם מדובר ברקדנית בת 4-5 שעושה את צעדיה הראשונים (פשוטו כמשמעו) או ברקדנית בוגרת ומנוסה שיודעת מה היא רוצה ומה היא מחפשת. הנעליים צריכות להפוך כל רקדנית – לרקדנית טובה אפילו יותר. זה לא מוגזם לבקש.

הצעד הראשון לרוב מגיע מצד המורה. המורה היא זו שאומרת לתלמידה ולהורים מה סוג הנעל המועדף עליה ואיזה סוג נחשב בעיניה לטוב ביותר, ועל סמך זה תוכלו להגיע אלינו לחנות ולהצטייד. אחרי שהילדה גילתה התמדה במשך כמה שבועות או חודשים (או אם היא מגיעה עם מוטיבציית שיא ורוצה להצטייד מבעוד מועד, יש גם כאלה) בחוג הבלט, ההתאבזרות נראית כמו הצעד הכי טבעי שיש. הילדה מגיעה לחוג כשהיא בלרינה לכל דבר ועניין, וקל להמשיך ולהישאב לעולם המהמם של הבלט.

נעלי בלט, כמו שנאמר, הן הנעליים שעליהן הרקדנית מעבירה את כל האימון שלה. הן צריכות להיות נוחות, אבל גם מעוצבות באופן שמתאים בדיוק לסוג הפעילות. יש מורות שממליצות על נעלי ריטמיקה, אשר מהוות בחירה מעולה לרקדניות צעירות במיוחד, אשר נחשפות לראשונה לעולם של הבלט, ואילו נעלי שפרינג מותאמות יותר לרקדניות המנוסות, כאלו ששואפות לראות תוצאות. לטובת ביצוע תנועות ריקוד מסוימות יש הנדרשות בנעלי פוינט, וכן הלאה.

הבחירה הנכונה ביותר בנעלי הבלט המתאימות מתחילה כאן

בכל אופן, בלב קניון מלחה בירושלים ניצב המקום בו רקדניות יוכלו להצטייד בנעלי בלט שהן לא פחות ממושלמות – זהו ללושקה, המוסד הירושלמי הוותיק והמוכר, שמושך אליו פעם אחר פעם את הרקדניות והרקדנים מכל קצוות העיר, בבואם לקנות בגדי ריקוד. הרקדנית מוזמנת לבחור מתוך מגוון עשיר, כזה שיתאים גם לבקשות של הסטודיו אליו היא משתייכת, וגם שיהיה נוח, פרקטי ומעצים, שזה בסופו של דבר מה שחשוב. אנחנו נשמח להתאים לה את הנעליים המתאימות ביותר, שיתאימו לה בול.