השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-7934270
בגדי ים מקצועיים

בגדי ים מקצועיים

אין זה סוד שהקריטריונים עבור בגדי ים מקצועיים הם שונים במידה מסוימת מאלו של בגדי ים "רגילים", שמיועדים למנוחה או שיזוף בים או בבריכה. כך תוכלו לבחור אותם כמו שצריך.

בגדי ים רגילים לרוב משמשים למנוחה והירגעות בים או בבריכה. במהלך השעות בהן תלבשו את בגדי הים הללו, אתן צפויות להיכנס למים בניחותא, לעבוד על השיזוף, אולי גם לשבת לאכול ולהיות בחברה עם חברים או בני משפחה. כאשר מדובר בבגד ים מקצועי הסטנדרט הוא אחר לגמרי, מחמיר הרבה יותר, ובצדק.

  בגדי ים מקצועיים - לא מתפשרים על איכות בגד הים

  לא משנה באיזה צורך מדובר, כשאתן קונות בגד ים, סביר להניח שתרצו שיהיה מחומר גלם שירגיש איכותי, כזה שישרוד מגע ממושך עם כלור או מי ים וגם כביסות, לאורך הרבה יותר מאשר קיץ אחד. אתן גם רוצות שהגזרה תשב טוב על הגוף שלכן ותהיה נוחה, בלי חלקים שיגרמו לכן להרגיש לא נוח, חלקים שלא יהיו מכוסים מספיק או סתם, תיפור שלא יושב עליכן פיקס. כמובן, תרצו גם בגד ים שיהיה בגזרה יפה ואופנתית ובצבע והדפס שאתן אוהבות.

  כל זה נכון בין אם מדובר בבגדי ים להירגעות ומנוחה ובין אם מדובר בבגדי ים מקצועיים, אולם יש לציין כי בשני מבין השניים, הסטנדרט עולה.

  מן הסתם, אם אתן בכושר ואתן שוחות בריכות רבות במהירות גבוהה, אתן שמות את בגד הים שלכן במבחן מתמיד. האם הוא מאפשר לכן טווח תנועה מלא? האם הוא מאפשר לכן לפתוח את הידיים עד הסוף מבלי ששום חלק לא יזוז בו? האם בגד הים באמת ובתמים מרגיש כמו עור שני? האם אתם מצליחות לדמיין אותו עליכן במים, בעודכן שוחות? אם התשובה לכל השאלות הללו היא כן, סימן שמצאתן את בגד הים בעבורכן.

  בגד ים מקצועי הוא כזה שרואים עליו שהוא תוצאה של חשיבת אנוש. מי שייצר אותו יודע מה הצרכים והרצונות של שחייניות, שרואות בשחייה אימון לכל דבר, והשכיל לגבש את כל הצרכים והרצונות האלו לכדי בגד ים.

  גם אם מצאתן בגד ים שהוא הכי פרקטי שיש, עדיין לא תרצו לוותר על היופי. למה לכן? אתן יכולות למצוא את מיטב בגדי הים של מיטב המותגים כמו Speedo או Arena, שמקפידים על אופנה וטרנדיות, לצד הפונקציונליות.

  ללושקה: המקום המושלם לרכוש בו בגדי ים מקצועיים ובהתאמה אישית

  את ללושקה נדמה שאין צורך להציג. מדובר באחת החנויות הוותיקות והמוכרות, אשר מלווה את הרקדנים והאתלטים (ובעיקר הרקדניות והאתלטיות) של ירושלים מאז 1995. בקניון מלחה הירושלמי תמצאו מגוון אדיר של בגדים וציוד לבלט וסגנונות ריקוד נוספים, ולצד כל אלו, גם בגדי ים בהתאמה אישית שפשוט תפורים (פשוטו כמשמעו) על חובבות מושבעות של שחייה, כאלו שלא מוכנות לוותר על כלום בדרך לבגד הים המנצח.