השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-7934270
נעלי פוינט

נעלי פוינט

נעלי פוינט מקצועיות, איכותיות ויפות בחנות ללושקה! המעבר מנעלי בלט רכות לנעליים מקצועיות מהווה עליית מדרגה משמעותית ביותר בחייה של הרקדנית. אם הגיע הרגע לעליית המדרגה הזאת, כדאי שתעשו זאת נכון  • נעלי פוינט בלוך 1
    נעלי פוינט בלוך
    199

נעלי פוינט הן שם דבר בעולם הבלט, ולגמרי בצדק. לא כל רקדנית צעירה שנכנסת לעולם הבלט סביב גילאי הגן מגלה את אותה רמה של התמדה ואהבה לתחום, אבל אלה שכן, בהחלט יגידו כמה שהוא מתגמל וכמה שהוא מעצים. בנקודה מסוימת, אחרי שהרקדנית (או הרקדן, תתפלאו אך יש גם גברים בענף) עוברים כברת דרך מסוימת בעולם הבלט, כמה שנים מהרגע בו הם דרכו לראשונה בסטודיו, מגיע השלב בו הם עוברים הלאה לעבר הנעליים הכי מקצועיות שיש.

אז מה הן למעשה נעלי פוינט?

כאמור, בעבור רקדניות שהולכות ומתמקצעות בתחום, נעלי הפוינט הן שלב הכרחי בדרך, אשר מתרחש לרוב רק אחרי גיל 12. הנעליים כשמן כן הן – מאפשרות לרקדנית לעשות את הפוינט המפורסם, אחת התנועות האייקוניות שמאפיינות את עולם הבלט, בה המשקל נמצא על קצה-קצהן של אצבעות הרגליים. כך הרקדנית נראית כמעט חסרת משקל, וניתן להשיג את האפקט האסתטי המופלא והממכר של הבלט.

נעל פוינט למעשה הופכת את המצב זה למעין "בילט אין", אם תרצו. כאמור, לא מדובר בנעליים המיועדות לרקדנית שזה עתה דרכה לראשונה בסטודיו, אלא לרקדנית מנוסה יותר.

חשוב לציין שלא מדובר באותו ההליך כמו רכישה רגילה של נעלי בלט או נעליים שאנו מכירים מחיינו. את אותה נעל פוינט יש לנעול בעת המדידה, להיתמך בסביבה (זה עניין הכרחי, כאשר לפתע כף הרגל מסתגלת לתנועה חדשה ולא מוכרת, שמאתגרת את כוח המשיכה). כך ניתן לבדוק האם המידה אכן מתאימה, שכן פעמים רבות הקונה היא רקדנית שעדיין גדלה. מן הסתם, מידה נכונה תקל על הרקדנית ואף תוכל למנוע פציעות עתידיות.

אגב, עד מהרה תגלו שאל נעלי פוינט מצטרפים אביזרים נוספים, כפי שקורה פעמים רבות כשמדובר באתלטים מקצועיים (כן, בלרינה היא אתלטית מקצועית לכל דבר) שזקוקים לציוד מיוחד שימקסם את היכולות שלהם. נעליים אלו מגיעות עם מספר מאפיינים שעשויים להישמע מעט זרים למי שלא מגיע מהתחום, כמו רמת קושי, ולכן בדיוק אתם זקוקים לעזרתו של מוכר שמכיר היטב את התחום וישמח להציע עזרה מקצועית ומקיפה.

נעלי פוינט עומדות על הפרק? מומלץ להגיע למקום הנכון

אם לפתע גיליתם שהילדה מעוניינת להצטייד בנעליים מיוחדות אלו, סביר להניח שתרצו להגיע למקום הכי מקצועי שיש, כזה שיוכל להעניק לכם טיפין מקצועיים וישמח להתאים בעבורה את הנעל המושלמת.

כזה הוא ללושקה, וכבר כשתפסעו פנימה עם הילדה, תרגישו במה מדובר. המוכרים המקצועיים מגיעים עם אהבת אמת לעולם הבלט והריקוד, וישמחו להתאים את ציוד הריקוד וציוד הבלט הכי מתאים, הכי מקצועי והכי איכותי, כזה שימשיך וילווה אתכם ואותה עוד זמן רב.