השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 053-7934270
בגדי בלט לילדות

בגדי בלט לילדות

בגדי בלט לילדות איכותיים, במגוון סוגים ודגמים וצבעים, הרגישו כמו בלרינה אמיתית! רק דמיינו לעצמכם את הילדה שלכם לובשת בגדי בלט, שכוללים בגד גוף, חצאית, גרביונים ונעלי בלט בצבעי ורוד או צבעים פסטליים, מוכנה ומזומנה לעוד שעות של כיף ופנאי בסטודיו.

אז בתקופה האחרונה, הילדה שלכם גילתה את כל היופי שבבלט, התחילה ללכת לחוג ופוקדת את הסטודיו השכונתי לריקוד כמה פעמים בשבוע? הילדה שלכם כבר זכתה להכיר את עולם הבלט ועכשיו בא לה עוד בגד להחלפה? הילדה גדלה, ועכשיו היא זקוקה לבגד במידה גדולה יותר? לא משנה מה, בגד בלט לילדות נמצא ברשימת הדברים שעליכם לרכוש להן.

 • בגד גוף שרוול קצר בשילוב חצאית רודן 1
  בגד גוף שרוול קצר בשילוב חצאית רודן
  69
 • בגד גוף לילדות משולב חצאית שיפון 1
  בגד גוף לילדות משולב חצאית שיפון
  89
 • בגד גוף לילדות שרוול קצר וחצאית 1
  בגד גוף לילדות שרוול קצר וחצאית
  69
 • בגד גוף כתפיות דקות עם חצאית מחוברת 1
  בגד גוף כתפיות דקות עם חצאית מחוברת
  89
 • בגד גוף אולינדה איקס בגב 1
  בגד גוף אולינדה איקס בגב
  129
 • בגד גוף לילדות בלוך עם חצאית 1
  בגד גוף לילדות בלוך עם חצאית
  129
 • בגד גוף אולינדה תחרה בגב 1
  בגד גוף אולינדה תחרה בגב
  129
 • בגד גוף אולינדה שרוול ארוך 1
  בגד גוף אולינדה שרוול ארוך
  129
 • בגד גוף אולינדה כיווץ בגב 1
  בגד גוף אולינדה כיווץ בגב
  129
 • בגד גוף כתפיה רחבה אולינדה 1
  בגד גוף כתפיה רחבה אולינדה
  65
 • בגד גוף אולינדה למגזר הדתי 1
  בגד גוף אולינדה למגזר הדתי
  89
 • בגד גוף אלינדקס אמנותי כסוף 1
  בגד גוף אלינדקס אמנותי כסוף
  169
 • בגד גוף אולינדה גולף שחור 1
  בגד גוף אולינדה גולף שחור
  129

חשבו על זה ככה. כמה כיף זה לילדה, להחליף את הבגדים היומיומיים ולעלות על אאוטפיט שבאחת מכניס אותה לאווירה? כמה כיף לדעת שתוך דקות ספורות היא נראית כמו בלרינה לכל דבר ועניין? אז אם מתחשק לכם שהילדה תיהנה מחוויית בלט כמו שצריך, עד הסוף, הגעתם למקום הנכון.

בגדי בלט לילדות - בדרך לסטודיו עוצרים להצטייד

לגמרי טבעי שהילדה רוצה לקחת את האהבה שלה לבלט כמה צעדים קדימה. מדובר בעניין שהוא מעבר ללוקח או להרגשה. מדובר על עניין פרקטי. בלט מגיע עם רשימת דרישות, אם תרצו. הגוף צריך להיות קל, צריך לראות את התנועות כמו שצריך, עד רמת הסנטימטר, ולכן בגדי בלט הם לרוב צמודים. מדובר בריקוד שהוא מאד קלאסי, מאד עדין ומאד קוקטי, ולכן הצבעוניות שלו היא בהתאם, פסטלית, ורודה, ענוגה ועדינה. בקיצור, רוב הילדות (כולל כאלו שאין להן רקע בבלט) לא יפסיקו להתלהב.

כמובן, הבד צריך להיות נושם ככל הניתן, שכן הפעילות בסטודיו היא אנרגטית ועתירה בקפיצות ופירואטים. אם אפשר, בגד מנדף זיעה שמרגיש נוח על הגוף. הוא צריך להיות אלסטי, כזה שעומד בכל תנועה ונמתח במידת הצורך. כמובן, הוא צריך להיות ערוך ומוכן לכביסות מרובות.

נכון, הורים רבים מגיעים ללא כל רקע בריקוד, לא כל שכן ברכישת ציוד לריקוד. מה צריך? מה נוח? מה הסטנדרט? מה צריך לחפש לפני שעושים את הרכישה? מי יכול להתאים לילדה ולהמשיך ללוות אותה עד שתגדל? מסיבה זו ממש, הרבה הורים פשוט סומכים על מה שהמורה אומרת, מכיוון שישנם סטודיואים שיש להם קשר עם יצרניות שונות של בגדי הבלט לילדות. בקיצור, מומלץ פשוט לשמוע להמלצות ולפעול על פיהן.

בגדי בלט לילדות קונים אצל המומחים

חברת ללושקה, החנות הממוקמת בקניון מלחה הירושלמי, מוכרת בגדי בלט לילדות, בגדי בלט ובגדי ריקוד מהאיכות הגבוהה ביותר, כבר מעל לחצי יובל. דורות של רקדניות בנות כל הגילאים כבר הגיעו אל החנות, והצטיידו במיטב הבגדים. לא משנה אם מדובר בבגד גוף, בחצאית, בגרביונים או אפילו בנעלי בלט, הן יצאו מרוצות, ולא פחות חשוב מכך, מוכנות ומזומנות לפעם הבאה בה יפקדו את השיעור.