ללושקה
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
חנות לבגדי ריקוד

חנות לבגדי ריקוד

חזרה
חנות לבגדי ריקוד

כאשר אנו נרשמים לחוג ריקוד מסוים, עלינו להכין את הבגדים המתאימים לסגנון הריקוד, בגדים אלה נרכשים בכל חנות לבגדי ריקוד בערים השונות בארץ. לריקוד בלט, כבר כולנו יודעים אילו בגדים ונעליים יש לרכוש, אך היום למשל ריקוד הברייק דאנס הופ, הפכו להיות מאוד פופולריים בקרב בני הנוער. מדובר על בגדים רפויים היות והתנועות של הברייק דאנס, הן גמישות ורבות ואפילו קצת אקרובטיות.

חנות לבגדי ריקודחנות לבגדי ריקוד לאימונים ולהופעות

יש הבדל בין בגדי ריקוד לאימונים והופעות. חשוב שיהיה לנו נוח באימון על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר. ניתן למצוא בגדים לאימונים במרבית החנויות לבגדי ריקוד, תוכלו לשאול את המוכרות בחנות לגבי סגנון הריקוד שלכם והן, תתאמנה לכם בגדים לאימון. גם כאשר אנו ניגשים לאודישנים אם בברייק דאנס, בבלט, בהיפ הופ ועוד, חשוב כי גם יהיו לנו בגדים נוחים, אך גם ייצוגיים, הבגדים כאן עושים את ההבדל הגדול. אם תצלמו את עצמכם באימון, לבושים מכנס קצר וגופיה צמודה, לעומת מכנס וחולצה קצת רחבה שיש עליה ציורי גראפיטי, תוכלו כבר לראות את ההבדל הגדול.  חולצות גראפיטי, ניתן למצוא במרבית החנויות של בגדי ריקוד ברחבי הארץ ויש מבחר רב לסגנון ריקוד זה שהפך לטרנד בארץ.

בגדי ריקוד הם כלי בידי הרקדן להעברת מסרים

עיצוב ותפירת בגדי ריקוד לרקדנים, דורש הרבה תשומת לב מאשר עיצוב בגדים ליום יום. עבור הרקדנים והרקדניות, גופם הינו הכלי המרכזי ולכן, יש אמירה מסוימת לבגד הריקוד שהם לובשים. קשה למשל למצוא בגדי ריקוד להופעות אצל חנות לבגדי ריקוד, הרבה רקדנים, מייבאים מחו"ל את בגדי הריקוד להופעות, או שעשתה להם תופרת קבועה שתופרת עבורם בגדים ייצוגיים, אך נוחים להופעות.

היכן ניתן למצוא חנות בגדי ריקוד ?

בגדי הריקוד משדרים לצופה מיד, באיזה סגנון ריקוד מדובר, או מה הנושא או התקופה שהריקוד מייצג. אם מדובר על להקה, הבגדים אמורים להיות אחידים, כך שההופעה תהיה הרבה יותר מרשימה. כאשר מדובר על רקדנים ראשיים, יש ליצור הבדל בצבעים ובדגם בגד הריקוד בין אותם רקדנים ראשיים. יש כאלה שמזמינים בגדי ריקוד באינטרנט, אך רבים מן הרקדנים שכבר מנוסים, מעדיפים להגיע בעצמם אל חנות בגדי ריקוד שהם רגילים להזמין ממנה ולמדוד את בגדי הריקוד, שכן, זו האינדיקציה הטובה ביותר להרגיש אם לרקדן או לרקדנית, נוח עם הבגדים הללו.

ללושקה חנות  לבגדי ריקוד

מי שגר בירושלים, לבטח שמע על חנות לבגדי ריקוד בשם ללושקה, חנות זו הינה הידועה ביותר בירושלים ומספקת את כל הציוד השייך לריקוד אם ביגוד או נעליים לכל סגנונות הריקוד ופעילויות הספורט השונות. החנות של בגדי ריקוד ללושקה, מחזיקה בביגוד איכותי המיועד לסוגי הריקוד השונים והיא מספקת למגוון בתי ספר לריקוד את הציוד הדרוש. לרקדנים, חשוב לדעת כי הבגדים שהם לובשים עשויים מבדים "נושמים" היות וכל רקדן מתאמץ ומזיע בריקוד ולכן מומלץ לרכשו את בגדי הריקוד רק אצל חנות מקצועית כמו ללושקה, הדואגת לבגדי הריקוד המקצועיים ביותר למגוון הרקדנים בארץ.

קראו עוד: נעלי ריקוד
קראו עוד: שיעור אירובי בירושלים