ללושקה
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
נעלי ריקוד

נעלי ריקוד

חזרה
נעלי ריקוד

כל מי שמחליט להיכנס לחוג  או לבית ספר לריקוד, יהיה חייב לרכוש נעלי ריקוד, יש נעליים למתחילים, לבינוניים  ולמתקדמים. ריקודי כמו:  ג'ז, סטפס, פלמנקו, בלט, סלסה, ריקודים סלוניים, לכל ריקוד יש את הנעל המיוחדת שלו. חשוב למצוא נעליים איכותיות אשר תהיינה נוחות על הרגל וישמרו על יציבה בזמן הריקוד או שינון הטכניקות השונות. אם אתם משקיעים בחוגי ריקוד, כדאי כי תשקיעו על הנעל, לא מומלץ לרכוש נעליים מיד שניה, היות ונעליים חדשות מקבלות לאט לאט את צורת הרגל של הרקדן וחבל כי יכאבו לכם הרגליים או שהנעל לא תהיה נוחה ואז תצטרכו לרכוש נעליים חדשות ומקצועיות.

נעלי ריקודסוגים שונים נעלי ריקוד

עם התפתחות של הריקודים השונים, החלו היצרנים לייצר את הנעליים השונות שיתאימו לכל סגנון של ריקוד, לבלט קלאסי למשל, יש שני סוגים של נעלי ריקוד, האחת היא נעל ריקוד בלט רכה למתחילות והשנייה היא נעל פוינט שניתן לעלות עליה על קצות האצבעות והיא מיועדת לרקדניות שכבר רוקדות מעל לחמש שנים באופן מקצועי. נעל הבלט מסוג "פוינט" מיועדת לנשים בלבד, כך שהיא זו שגורמת להבדל בין הרגל הנשית לגברית.

ממה עשויות נעלי ריקוד?

ישנם כמה חומרים שמהן עשויות הנעליים, ישנם חומרים אלסטיים כמו סוליות רכות שעשויות מחומרים סינטטיים או מעור, תלוי בסוג הנעל ולאיזה סוג של ריקוד היא מיועדת. לפני הרכישה של נעליים לריקוד יש לבדוק את היישור של הנעליים ולשים זוג על משטח שטוח ואז להרים חלק העקב אחד של הנעל מבלי לקחת באותו הזמן על פני השטח של הבוהן. יש  נעלי ריקוד בכמה רמות, חשוב להשקיע יותר בנעלי ריקוד, כאשר אתם כבר רקדנים מתקדמים  ומתאמנים הרבה שעות בכל יום או רוקדים באופן אינטנסיבי בסטודיו או באקדמיה לריקוד.

נעלי ריקוד עם עקב

ישנם ריקודים שונים שהנעליים שבהם רוקדים צריכות להיות עם עקב. על מנת שיהיה לכם נוח, מומלץ לרכוש עקב נמוך, היות והיציבות בריקוד והנוחות הינם גורמים חשובים מאוד. נעליים שמותאמות לריקוד חייבות לתמוך היטב ברגלי הרקדן, לא משנה איזה סוג של ריקוד, כי מדובר בהרבה שעות של אימונים או חזרות. יש לרכוש רק מיצרנים המייצרי נעליים מקצועיות לרקדנים מקצועיים.

האם יש יצרני נעלי ריקוד בארץ? ואם לא מי היבואנים?

רוב היצרנים של נעלי הריקוד המקצועיות הם מחו"ל, אך ישנן חנויות בארץ, כמו ללושקה שמייבאה את רוב הסוגים של נעלי הריקוד המקצועיות המיוצרות באיכות הטובה ביותר. ניתן למצוא את החנות בירושלים בקניון מלחה וכן, באותה ההזדמנות גם לרכוש בגדי ריקוד של מיטב היצרנים בחנות המקצועית לציוד ריקוד של ללושקה. הרבה מורים ומורות בבתי הספר המקצועיים לריקוד ברחבי הארץ, מזמינים נעלי ריקוד או בגדי ריקוד באמצעות קנייה מרוכזת בללושקה, ביגוד השייך לריקוד כמו בגדי גוף, חצאיות, חותלות  ועוד, הם באיכות הגבוהה ביותר ושל יצרניות ידועות מחו"ל. אז הכתובת הבאה שלכם לרכישת ציוד ריקוד מקצועי היא "ללושקה".

קראו עוד: חנות לבגדי ריקוד
קראו עוד: בגדי ריקוד לילדות