ללושקה
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
נעלי בלט לילדות

נעלי בלט לילדות

חזרה
נעלי בלט לילדות

ישנן הרבה רקדניות בלט ברחבי העולם, ומה שמשותף לכולם שהן התחילו לרקוד בגיל צעיר בתר חוג לבלט ומשם התקדמו הלאה. השלב הראשון כאשר רושמים ילדה לשיעורי בלט הוא לרכוש לה ביגוד וכן נעלי בלט לילדות בדיוק כמו שהייתם רושמים את אחד הילידים שלכם ל: קורס איור וציור דיגיטלי והייתם צריכים לקנות לו מחשב ולהתקין לו תוכנה. ישנה התקדמות בשנים ולכן, הילדות רוקדות לפחות חמש שנים ברציפות עם נעלי בלט לילדות, אך לאחר מכן הן עולות על נעלי הפוינט, שהן גם נעלי בלט אך לשלב של ריקוד מקצועי לאחר הרבה שנים של אימונים רב.

החשיבות של רכישת נעלי בלט מקצועיות לילדות

מי שרוקדת הרבה, מכירה את הפציעות או הפגיעות השונות בכפות הרגליים שמתאימות ואופייניות לכל רקדן או רקדנית. הדבר החשוב ביותר הוא לשנן את הטכניקה הנכונה, כי אם נעלי הבלט הן מקצועיות, אין סיבה שהן תגרומנה לפציעה. נעלי בלט לילדות עשויות מעור אמיתי או מקנבס והן גמישות על מנת שהילדות שלומדות בלט, תוכלנה לרקוד ולשנן את תנועות הרגליים בנוחות.

גם מניעה מריקוד על משטחים קשים מדי או רכים מדי, תמנע פציעה או תחושה של חוסר נוחות בכפות הרגליים עבור הרקדניות הצעירות או המתחילות. על פי גישת הבלט הקלאסי, כאשר מבצעים טכניקה נכונה, כרית כף הרגל והאצבעות, נושאות את שליש ממשקל הגוף בעוד שעקב הרגל, נושא בשליש מהנטל של המשקל. לפעמים הרקדניות מחליפות בין נעלי בלט לילדות כך שהן נועלות אותן הפוך ימין לשמאל ושאל לימין או להיפך.  ההרגשה היא קלה יותר והנעליים לא נהרסות.

נעלי בלט לילדותכף רגל חזקה ויציבה נתמכת בנעל בלט מתאימה

זה הדבר הראשון שיש לזכור בטרם תרכשו את נעלי בלט לילדות. רגליהן של הילדות שלומדות בלט או בכלל, מתפתחות וגדלות ולכן, יש להתאים את נעלי הבלט כך שישמרו להן על כפות הרגליים.  כאשר מדובר על נעל בלט מסוג פוינט, לילדות שכבר רוקדות הרבה שנים ועוברות לשלב נעלי פוינט, בחלק התחתון של הנעל, ישנה סוליית עור וביניהן מעין "עמוד שדרה" העשוי מעץ, שמתחיל מאמצע העקב עד לכרית כף הרגל, החלק הזה של נעלי הבלט לילדות, חייב להיות מספיק קשיח מצד אחד ומצד שני להיות גמיש ומעוצב, על פי הקשת של כף הרגל. נעלי בלט לילדות מסוג פוינט, עשויות בחלקן הפנימי מכותנה ובחלקן החיצוני מבד סטן מבריק.

היכן ניתן לרכוש בארץ נעלי בלט לילדות?

בגלל שיש הרב חוגים ובתי ספר מקצועיים לבלט, ניתן לרכוש נעליי בלט לילדות מכמה חנויות, אך אחת החנויות המוכרות יותר היא "ללושקה" הנמצאת בקניון מלחה בירושלים, למי שלומדת בלט באזור זה.  לא לחינם, הרבה מורות לבלט מבצעות קנייה מרוכזת של נעלי בלט לילדות באמצעות ללושקה הדואגת לשלוח למורות את נעלי הבלט על פי המידות שהמורה ביקשה. ניתן לרכוש את כל הציוד לבלט בללושקה חנות יש את בגדי הריקוד הטובים והאיכותיים ביותר שהינה בעלת מוניטין של שנים אם חצאיות טוטו, נעלי פוינט, בגדי גוף, נעלי בלט למתחילות ועוד.

קראו עוד: חנות לבגדי ריקוד
קראו עוד: נעלי ריקוד