ללושקה
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
בגדי מחול

בגדי מחול

חזרה
בגדי מחול

ישנן הרבה נשים שמעוניינות להיכנס לחוג ריקוד מסוים, כך שגם הן ייהנו וגם יהיה להן שריפת קלוריות ושמירה על הבריאות והכושר הגופני. יש הרבה שרוקדות היפ הופ, אירובי ועוד, מה שמשותף לכל אלה הוא רכישת בגדי המחול, יש להצטייד בציוד הנדרש כגון, נעליים מתאימות, בגדים שיש להזמין על מנת שהנשים תוכלנה לרקוד בו ושיתאימו את הביגוד לשאר החברות הנמצאות בחוגים השונים.  בהרבה חוגים שונים של מחול, ישנה מכירה של בגדי המחול השונים באמצעות המורות עצמן שמזמינות לכל אחת על פי מידתה והעדפותיה, שיתאימו לכל רקדנית באופן אישי. יש בגדי מחול לריקודי עם, יש בגדי מחול לזומבה ועוד. אצל הרבה נשים, החוד למחול הינו הכנה וטקס והן מקפידות על בחירת בגדי המחול כך שיהיו איכותיים ויפים ויקנו להן הרגשה של נוחות, מה שחשוב הרבה יותר מהחזות של בגדי המחול.

בגדי מחולכל ריקוד ובגדי המחול שלו

לכל מחול יש את סגנונות הלבוש המקצועי שלו, ריקודי בטן למשל יאופיינו בשמלות סקסיות שמבליטות את הבטן וגורמו להתפרצות של הנשיות בקרב רוב הנשים, יש כאלה שמייבאות את הביגוד ממצרים ויש כאלה שמחפשות ביד 2, היות ובגדי ריקוד לריקודי בטן, לא ניתן למצוא בחנויות המוכרות בגדי מחול במיוחד, כאשר מדובר בריקוד שהוא הופעת סוף שנה בתחום זה. רוב הריקודים, כמו היפ הופ, מודרני, בלט קלאסי, פלמנקו, זומבה, אירובי  ועוד, ניתן למצוא בהרבה חנויות בארץ שמוכרות את בגדי המחול במגוון של סגנונות וכן, נעלי ריקוד. ברוב החוגים, תתבקשו ללבוש בגדי גוף, תוכלו לרכוש אותן בחנויות של בגדי המחול השונות בארץ, אם אתן נוטות להזיע מהר כדאי לרכוש בגדי גוף העשויים מכותנה, כך שיהיה גם לכן נוח ותזיעו פחות , במיוחד כאשר מדובר על אימונים מאומצים כמו אירובי והיפ הופ.

אילו בגדי מחול ניתן למצוא בחנויות השונות המייבאות או מייצרות אותם?

ניתן למצוא, חצאיות שונות אם זה לבלט, לריקודי עם, ריקודים סלוניים, פלמנקו ועוד גם אביזרים נלווים כמו גרביונים מיוחדים לריקוד עם עקב, בגדי ספורט לאימונים שונים, חולצות מיוחדות ומכנסיים לאימוני קפוארה ועוד. בחוגים ובבתי הספר לריקוד,  תוכלו לקבל המלצות מהמורים והמורות לריקוד, או שתוכלו לבצע קנייה מרוכזת של בגדי מחול, מה שיוזיל את סכום הרכישה, כך תוכלו לרכוש באותה ההזדמנות גם נעלי ריקוד.

אחת מהחנויות הידועות של בגדי ריקוד הטובים ביותר ושל כל האביזרים הנלווים כגון: נעלי ריקוד לסגנונות שונים, צעיפים לריקוד, בגדי גוף, חצאיות טוטו, פלמנקו, מכנסי אימון ועוד היא החנות של ללושקה הממוקמת בקניון מלחה הידוע בירושלים. הרבה בתי ספר למחול בירושלים וסביבתה, מזמינים מחנות ללושקה את בגדי המחול ונעלי המחול, היות והחנות הינה מוכרת את כל הציוד המקצועי הדרוש לריקוד. תוכלו לשאול ולקבל המלצות חמות מהמורים או שאר משתתפי החוג, אך לבטח המורים שלכם מזמינים משם ציוד מרוכז לכל משתתפי החוג, ישנם קטלוגים להרבה מורים בבתי הספר לריקוד שמשם תוכלו לבחור את הבגד, הצבע או נעליים לריקוד.

קראו עוד: נעלי ריקוד
קראו עוד: נעלי בלט לילדות