ללושקה
A
A
A
A
יצירת קשר
שילחו הודעה ונציג יחזור אליכם בהקדם
חוג בלט בירושלים

חוג בלט בירושלים

חזרה
חוג בלט בירושלים

ריקוד הבלט הקלאסי, החל בצרפת במאה ה-17-19 בתור ליווי למופע מוזיקלי בארמון המלוכה. רק בסוף ה-119, הפך הבלט למרכז ההופעה והשתנה לבלט הקלאסי שאנו מכירים עד  היום. גם בארץ כבר הרבה שנים שלומדים בלט קלאסי בכל הערים הגדולות והפריפריות השונות בארץ.  רוב בתי הספר המקצועיים לבלט, נמצאים בערים המרכזיות כמו תל אביב, חיפה וירושלים. גם חוגים רבים לילדות ונערות, ניתן למצוא בעיר הבירה. מי שמעוניינת להצטרף אל חוג בלט בירושלים, חייבת שיהיה לה מידע על החוג כמו, מי המורה, כמה שנים היא מלמדת וכמה תלמידים יש לה בחוג. שפת הבלט למשל, שונה משפת המחול המודרני, הבלט נחשב לאחד הריקודים הוותיקים והנשיים ביותר ולכן, יש הרבה ילדות שניגשות ללמוד אצל חוג זה.

להתחיל חוג בלט בירושלים בגיל צעיר

כל ריקוד מחייב משמעת ואימונים אינטנסיביים וזו הסיבה שהרבה ילדות מתחילות ללמוד כבר בגיל צעיר, משם הן מתפתחות ומגיעות לאחר הרבה שנים עם התמדה ואימונים לקבלת מלגות בערים הידועות כמו לונדון  ופריז ששם ישנן האקדמיות הגבהות ביותר ללימודי בלט. אם הילדה שלכם, מתעניינת בהופעות בלט ומתחילה להראות תנועות של בלט ולחקות אותן, אולי יש לכם רקדנית בלט קטנה וכדאי כי תרשמו אותה למתנ"ס עם חוג בלט בירושלים.

חוג בלט בירושלים

חוג בלט בירושלים - התפתחות עם השנים

הגמישות מתפתחת עם השנים שכן, ילדות שלומדות בלט בגיל צעיר מפתחות כושר וגמישות רבה. יש לציין, כי חוג בלט מפתח את הקואורדינציה ושיווי המשקל בקרב הילדות.  ישנה נשיות ועידון רב בתנועות בלט, לכאורה הן נראות עדינות, אך עם השנים הריקוד הופך להיות למורכב יותר, במיוחד שבתום חמש שנים ללימודים שהתחילו באמצעות חוג הבלט בירושלים השלב הבא הוא עליה לנעלי פוינט שזה  השלב הקשה ויש להתאמן על הטכניקות השונות יותר.

הקפדה על לבוש מתאים בחוג לבלט בירושלים

בכל חוג לבלט בירושלים או בכל מקום אחר בארץ, המורה תבקש מתלמידותיה לרכוש את הנעליים והביגוד המתאים עבור שיעורי הבלט.  חשוב כי תשוחחו עם המורה בטלפון, כך שאולי היא תצליח לארגן עבור חברות החוג, קניה מרוכזת של הציוד המיועד עבור חוג הבלט. יש לבדוק אם הנעל היא אכן איכותית שכן, לנעלי הבלט, יש חשיבות רבה ליציבות ולנוחות בריקוד בקרב ילדות שלומדות חוג בלט.

ציוד לחוג בלט בירושלים אצל ללושקה

אחת מהחנויות הידועות שמספקת ציוד לבלט בקרב חוג הבלט בירושלים זו החנות של ללושקה בגדי ריקוד, הממוקמת בירושלים בקניון מלחה. ללושקה, מחזיקה בציוד הכי איכותי והיא מוכרת בקרב המורות שיש להן חוג בלט כבר שנים רבות. ניתן למצוא מגוון של בגדי ריקוד לבלט כמו: חצאיות טוטו, בגדי גוף בדגמים וצבעים שונים, גרביונים לבלט, חותלות, טייץ לחורף מתחת לחצאית הטוטו, נעלי פוינט למתקדמות יותר ועוד. כאשר תתבקשו לרכוש ציוד מהמורות  בירושלים, שמלמדות במתנסים, חוג בלט בירושלים כבר תדעו לאן לפנות.

קראו עוד: בגדי ריקוד לילדות
קראו עוד: בגדי ספורט בירושלים